Marka İlanı Nasıl Eklenir?

1. Adım

Hesap Oluştur veya Giriş Yap

Tescilalsat.com’da Marka, Patent & F.Model veya Domain ilanı eklemek için öncelikle kendinize bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. 

Menü kısmının sağ tarafında bulunan icona tıklayarak giriş yapabilir veya kayıt olabilirsiniz. 

2. Adım

İlan Paketi Seçin

2.1-) Eğer sadece 1 adet ilan eklemek isterseniz tekli paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Gerekli ilan bilgilerini doldurduktan sonra ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödeme işlemleriniz tamamlandıktan sonra ilanınız tarafımıza onaylanmak üzere ulaşacaktır. Yetkili birimler markanızı doğruladıktan sonra markanız ilanda olacaktır.

2.2-) Eğer eliniz de birden fazla Marka Tescili, Patent & F.Model ve Domain ilanı bulunuyorsa avantajlı paketlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Bu aşamada size uygun olan paketi seçtikten sonra ürünü sepete ekleyip ödeme işlemlerini yaparak işlemleri tamamlamış olacaksınız. Talebiniz tarafımızca onaylandıktan sonra “İlan Ekle” butonundan seçmiş olduğunuz pakete göre ilanlarınızı yüklemeye başlayabileceksiniz.

İlan Yönetim Sayfası

İlanlarınızı Yönetin

Menü kısmından kendi hesap iconunuza tıklayarak ilan yönetim panelinize ulaşabilirsiniz. Bu alanda ilanlarınızla ilgili tüm istatistik verilere ulaşabilirsiniz.

İlanlarınızı Tanıtın

İlanlarınızı tanıtarak ilanlarınızın daha üst sıralarda ve özel alanlarda yerleştirilerek daha çabuk popülerlik kazanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece tüm alıcıların dikkatini kendinize çekmiş olursunuz.